12ОЗ СЛИМ КУЛИ

12ОЗ СЛИМ КУЛИ

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Атланта Braves Тенок Colorblock Може Coolie Слободен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Страна На Фанатици. Отстранете го работ кога не користите конзерва за да се удвои како коктел. Официјално лиценциран. Материјал : 100% Нерѓосувачки Челик. Држи 12оз. тенки лименки. Увезени. Притиснатиот раб создава заптивка околу конзервата што ја одржува вашата конзерва безбедна. Печатена графика. Марка : Логото Брендови. Ладилникот од нерѓосувачки челик со двоен ѕид го одржува пијалокот ладен со часови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи