БОГАТСТВАТА НА КАРОЛИНА AN1207PW Виолетова Лента За Панкреас И Леиомиосарком Свесност За Рак Платно Ткаенина

БОГАТСТВАТА НА КАРОЛИНА AN1207PW Виолетова Лента За Панкреас И Леиомиосарком Свесност За Рак Платно Ткаенина

Во продавницата
DEN 560.00
Стока:

Богатствата НА каролина AN1207 PW1414 Виолетова Лента ЗА Свесност За Рак На Панкреасот И Леиомиосарком Платно Ткаенина Виолетова Лента ЗА Свесност За Рак На Панкреасот и Леиомиосарком Платно Ткаенина Декоративна Перница AN1207 PW1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од новиот надворешен материјал на каролина и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Карактеристики на производот

Поврзани производи