Компресија, 7-Оддел Биро Фиока Организатор, Секој, Црна

Компресија, 7-Оддел Биро Фиока Организатор, Секој, Црна

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Организаторот на фиоки за биро има седум прегради за организирање на широк спектар на мали канцелариски предмети на едноставен и уреден начин. Полистирен отпорен на удари издржува мали несреќи и секојдневна употреба за долготрајна организација. Разновиден дизајн може да се користи во фиока со ширина до 13,3" или на вашето биро. Организаторот на фиоката за биро е совршен за клипови, лепливи белешки, пенкала, моливи, маркери, УСБ-дискови и многу повеќе. 7 прегради ефикасно организираат широк спектар на канцелариски предмети. Конструкцијата отпорна на удари обезбедува долготрајна употреба. Разновиден дизајн продавници во фиока или може да се користи на бирото. Совршен за организирање клипови, лепливи белешки, пенкала, моливи и многу повеќе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи