Женска Мазна Удобност За Удобност Одговара На Безжичен Градник, Стил Г796

Женска Мазна Удобност За Удобност Одговара На Безжичен Градник, Стил Г796

Во продавницата
DEN 268.00
Стока:

Доживејте ја следната еволуција на удобност во градник без жица. Ексклузивно Од Облоги и еластики. Удобностфлекс Одговара на 4-насочната ткаенина за истегнување обезбедува флексибилно вклопување што се обликува за да ви одговара. Лесно се вклопува! Паметни Големини Форма За Да Ви Одговараат. Широките ремени за удобност остануваат на место за целодневна удобност. Елегантната силуета ви дава беспрекорен изглед под облеката. Достапно во современи бои и дезени. Двојно Гради. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Материјал : 89% полиестер, 11% спандекс. Достапни Големини ВО S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL. Увезени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи