4-Лице Надувување када со авиони И Топла Када Покритие За Дворот И Повеќе Сини

4-Лице Надувување када со авиони И Топла Када Покритие За Дворот И Повеќе Сини

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

1 х Црево. Волумен Капацитет : 211 гал. Нашата удобна када за разнесување, исто така, доаѓа со вграден капак за да се спречи губење на топлина или акумулација на прашина, како и два филтер касети за навремено одржување. Пакет Листа. Спецификации . Моќност на филтрација : 35 W . Со допир на копче на интуитивната контролна табла, можете лесно да ги прилагодите поставките на кадата без да стапнете надвор од оваа фонтана на младоста. 1 х Упатство за употреба 120 моќни млазници создаваат смирувачки меурчиња за да понудат масажа на целото тело. Кога забавата ќе заврши, вградениот одвод на кадата брзо ја испразнува вашата вода директно од нејзиниот вентил. Со нашиот супериорен квалитет и лесен дизајн, ќе уживате во овој удобен луксуз во годините што доаѓаат!. Вклучени филтри чувајте ја водата свежа во сите сезони. Боја : Сина. Млазна Моќност : 600 W . 1 х Поправка Покритие. 1 х Филтер Капак. Оваа када е изградена за да понуди супериорна отпорност на топлина, додека сепак одржува удобна површина за крајна релаксација.

Карактеристики на производот

Поврзани производи