Realtree Аспект Оригинални Машки Перформанси Со Долги Ракави Риболов Маичка

Realtree Аспект Оригинални Машки Перформанси Со Долги Ракави Риболов Маичка

Во продавницата
DEN 640.00
Стока:

На Realtree Аспект Мажи Со Долги Ракави Перформанси Риболов Маичка е направен Од Репрезентативен (рециклиран) полиестер и спандекс мешавина ткаенина. Вграденото намалување на мирисот ви овозможува да останете сигурни. Оваа ткаенина за кошула обезбедува ЗАШТИТА ОД 30+ ЗАШТИТА на кожата од штетно УВ зрачење. Останете ладни и удобни со додадените мрежести влошки во пазувите и страничните панели. Носете ја оваа маичка за риболов, истражување, вежбање или само дружење дома. Realtree Аспект Машки Долги Ракави Перформанси Риболов Маица : Реверзибилен. ТКАЕНИНАТА UPF 30+ ја штити кожата од штетното УВ зрачење. Антимикробна; вградена технологија за намалување на мирисот за да го инхибира растот на бактериите што предизвикуваат мирис. Фитил; ја оддалечува влагата од вашето тело за да ве одржува суви и удобни. Мрежести влошки во под оружје и странични панели. Спуштете го полите на опашката за дополнително покривање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи