Нортлајт Бела Транспарентна Капе Мраз Снежни Врнежи Божиќ ЛЕД Стринг Светла Празник Осветлување, 369

Нортлајт Бела Транспарентна Капе Мраз Снежни Врнежи Божиќ ЛЕД Стринг Светла Празник Осветлување, 369

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

10ct Транспарентен Капе Мраз Божиќните Светлосни цевки Создаваат магија со овие супер светли СНЕЖНИ СВЕТЛА што паѓаат. Овие акценти го симулираат движењето на снегот што паѓа на мирен, но повозбудлив начин. Замислете го допирот на светлиот и чист снег што паѓа на тротоарите и заедно со дрвјата, сцена што веднаш ќе потопи некого во атмосфера од бајките. / >Вклучува AC-DC адаптер отпорен на временски услови УЛ сертифициран и одобрен за внатрешна или надворешна употреба не можете да поврзете други осветлени предмети со Оваа Влезна лесна влакно : 120 волти, 60 херци, 0,30 засилувачи, Излез од 36 вати : 5 волти, 1,20 засилувачи, 6 вати < Забелешка : оваа листа е само За Светла Карактеристики На Производот : Број НА LED светла по цевка : 10. Двострани цевки. Светла боја : бела. Боја на жица : јасно. "Поларно бело" познато и како "ладно бело" има многу мала сина нијанса, има изглед на мраз и се користи за создавање вистинска ледена зимска сцена. Растојание помеѓу секоја цевка : 19". Осветлена должина : 14.25'. Вкупна должина : 30.75'. Олово кабел : 16.5'. Димензии : 6,5" висок х 0,5 " дијаметар. Материјал(и) : Пластични светилки, Жица.

Карактеристики на производот

Поврзани производи