Дирфоамс Женски Рај Печатени Теди Фау Ширлинг Загрее Чизми Папучи

Дирфоамс Женски Рај Печатени Теди Фау Ширлинг Загрее Чизми Папучи

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Ние го третиравме нашиот класичен Чизми За Загревање од 80 - тите со модерно преуредување со екстра пријатна вештачка постава за стрижење, потпорни стапала и нашите омилени влошки од мемориска пена од вентилаторот. Иновативната ТЕХНОЛОГИЈА ЗА Прилагодување НА ДФ ветува удобност без пот, додека дизајните што се перат во машина прават брзо освежување бриз! Пријатна постава на шерпа и подножје.

Карактеристики на производот

Поврзани производи