Нова Премија Замена Патнички Страна Вратата На Фаровите, Одговара 1992-Форд Бронко

Нова Премија Замена Патнички Страна Вратата На Фаровите, Одговара 1992-Форд Бронко

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Премиум Замена На Страничната Врата На Патниците, Сива/Темно сребрена. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Врата на Фаровите. Тоа Одговара На Вашиот 1992-1996 Форд Бронко. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова Премија Замена Патнички Страна Вратата На Фаровите, Се Вклопува 1992-1996 Форд Бронко Сива/Темно Сребро, Изработени Од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Карактеристики на производот

Поврзани производи