Машки Шамрок Поле Црн Пуловер Качулка СЛАЈ П Голем Црн

Машки Шамрок Поле Црн Пуловер Качулка СЛАЈ П Голем Црн

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

80% Памук 20% Полиестер : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека. За Дополнителни Производи посетете ја нашата продавница, имаме нешто за секого. Маици, Бејзбол Маици, Блузи За Тенкови, Жици, Кошули За Вежбање, Дуксери, Дуксери, Шорцеви, Џогери и многу повеќе. Печатени Во Америка; Испратени Од Калифорнија; Сад Стандардна Големина;.

Карактеристики на производот

Поврзани производи