Лесли Здраво Моето Име Е Значка Со Копче За Враќање

Лесли Здраво Моето Име Е Значка Со Копче За Враќање

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Без разлика дали вашата личност е симпатична како копче или носи сарказам во уметничка форма, изразете го вашето уникатно чувство за себе Со Графика и Повеќе копчиња за враќање! Овие забавни додатоци имаат печатена графика( прикажана слика), со заштитна проѕирна обвивка на метална основа. Задниот дел на иглата има стандардна спојка за иглички со копчиња, која лесно можете да ја закачите на вашата омилена јакна, капа, торба за гласници или јаже. Секое од нашите копчиња за враќање е достапно во три погодни големини, па без разлика дали барате да дадете смела изјава или само да додадете прскање на личноста, ве покривме. Зарем не мислите дека можете правилно да ја изразите вашата личност со само еден дизајн? Не грижете се-има еден тон дизајни достапни во нашите други огласи. Проверете ги, изберете неколку од вашите омилени и стигнете до закачување! Графика И Повеќе производ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи