17 26 Гиги Акварели Крпи За Чај-Сет од 4, Разнобојни

17 26 Гиги Акварели Крпи За Чај-Сет од 4, Разнобојни

Во продавницата
DEN 335.84
Стока:

Овој комплет од четири крпи за чај со индивидуална шема се вешт текстил кој носи талент во вашиот омилен простор. Секој дизајниран со посебни живописни и шарени модели, ткаенината обезбедува идеална позадина за подобрување на секоја богата шарена нијанса. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Овие крпи за чај служат функција и стил со овие прекрасни дизајни. Овој производ е составен од издржливи, квалитетни материјали за да уживате во него во годините што доаѓаат. Овој производ е со димензии 17 " Л х .25"В х 26" Х.оваа ставка е изработена од памук. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил.

Карактеристики на производот

Поврзани производи