Чудо на нација девојки со долг ракав украсени графички маици, 2-пакувања, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки со долг ракав украсени графички маици, 2-пакувања, големини 4- & плус

Во продавницата
DEN 480.00
Стока:

Ура за празниците! Вашата девојка ќе биде толку подготвена да ужива во сезоната во оваа дво-пакет на празнични графички украсени маици со долги ракави. Нагласено со супер-кул флип-секвенци, овие слатки украси додаваат малку глиц на нејзиниот забавен, празничен изглед. Таа исто така може да го носи со други омилени на нација на чудо од пријатни хеланки до фармерки - среќни празници! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : полите со директно предниот и заоблен грб; Флип -секвенци и украсени детали од предната страна. Графички маици на девојчињата од Wonder Nation.

Карактеристики на производот

Поврзани производи