Iphone Pro Случај Компатибилен Со MagSafe, Dteck Тешки Хибридни Солиден Шок-Доказ Случај Силиконски Воена Заштитна Браник Телефон Покритие За Apple iPhone Pro, Црна

Iphone Pro Случај Компатибилен Со MagSafe, Dteck Тешки Хибридни Солиден Шок-Доказ Случај Силиконски Воена Заштитна Браник Телефон

Во продавницата
DEN 399.84
Стока:

Тешкиот Случај Dteck за Iphone 13 Pro е комбиниран висококвалитетна внатрешна обвивка на тврд КОМПЈУТЕР и мека силиконска обвивка, дизајнот на четири армирани агли го прави куќиштето на телефонот да го достигне военото ниво на анти-пад. Лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти. Уникатниот дизајн на изгледот го прави вашиот телефон да изгледа поубав.Тежок Случај Компатибилен Со Mag Safe за i Phone 13 Pro. случајот i Phone 13 Pro ги поддржува сите безжични додатоци. Прицврстете магнетно куќиште, паричник или други безжични додатоци и добијте дополнителна удобност.Заштитното Куќиште Отпорно на Удари Од Воено Одделение е со сеопфатна заштита, но без вграден заштитник на екранот. Подигнатите рамки околу екранот и камерата спречуваат екран и камера од шок и пад, кој бранител за телефонот случајно да падне судири и други услови за паѓање. Dteck Магнетни Случај за i Phone 13 Про. Тежок Случај Компатибилен Со Магсафе. Анти-капка, анти-шок, анти-нула. Повеќеслојна обвивка со посебен заштитен дизајн, погодна за трчање, планинарење, кампување или други спортови на отворено. Работ на екранот е подигнат за 2мм, а работ на камерата е подигнат за 3мм, обезбедувајќи заштита од 360 степени без ќорсокаци за вашиот мобилен телефон. Работ на екранот е подигнат за 2мм, а работ на камерата е подигнат за 3мм, обезбедувајќи заштита од 360 степени без ќорсокаци за вашиот мобилен телефон.

Карактеристики на производот

Поврзани производи